ROLAND MC101

346,67 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 34 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 34 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 17,00 €.

Groove box

Množstvo
Na objednávku

Produkujte a hrajte kdekoľvek a kedykoľvek bez zložitého pripájania a komplikácií. MC-101 GROOVEBOX má všetky kvalitné zvuky, sekvencovanie a efekty profesionálneho modelu MC-707 v kompaktnom štvorstopovom modeli, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek. Začnite tvoriť s inšpiratívnou kolekciou vopred pripravených zvukov a Patternov alebo si jednoducho vytvorte svoje vlastné. Vytvorte si jedinečný štýl importovaním vlastných zvukov a slučiek, ktoré sa synchronizujú s tempom. S MC-101 môžete vďaka ručným ovládačom koncertovať, spúšťať klipy a tvarovať svoje zvuky.

MC-101 je profesionálny produkčný nástroj, ktorý má rovnaké zvuky a mnoho funkcií ako jeho väčší vzor MC-707. Malé rozmery však prinášajú výhody. MC-101 je výkonný no ľahký nástroj, ktorý so štyrmi AA batériami vydrží hrať až päť hodín. Vytvárať zvuky, bicie Patterny a komponovať hudobné frázy môžete teda skoro kdekoľvek. Nie je to len scratch pad pre jednoduché nápady. Môžete produkovať kompletné profesionálne skladby alebo sprievodné skladby pre živé vystúpenia.

MC101

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii