Pioneer Dj DDJ-FLX6

491,67 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 49 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 49 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 24,50 €.

Kontroler REKORDBOX a Serato DJ

Množstvo
Na objednávku

Udržujte dav na dlani pomocou najnovšieho DJ ovládača od Pioneer DJ: DDJ-FLX6. Táto štvorkanálová jednotka s množstvom úplne nových funkcií uľahčuje rozruch publika, mixuje skladby úplne odlišných žánrov a okoreňuje vaše sety profesionálnymi zvukovými efektmi. Ovládač je hardvérové ​​odblokovanie zariadenia pre rekordbox a odomyká výkonové funkcie DJ v Serato DJ Pro, takže si môžete zvoliť, ktorú softvérovú aplikáciu chcete na svojom notebooku spustiť zadarmo, potom ju jednoducho zapojte a začnite DJing.

Vďaka množstvu hudby dostupnej prostredníctvom streamovacích služieb než kedykoľvek predtým, DJ neustále objavuje žánre, ktoré predtým neskúmali. Aj keď je pre DJa prirodzené chcieť počas setu hrať zvuky, ktoré majú radi, prepínanie medzi hudobnými štýlmi môže byť skľučujúce. DDJ-FLX6 dáva DJom kreatívnu slobodu hrať skladby, ktoré chcú, v akomkoľvek poradí - bez obáv z miešania rôznych klávesov a rozsahov BPM.

Prepínanie medzi rôznymi hudobnými žánrami je skvelý spôsob, ako udržať svoj dav na nohách. S DDJ-FLX6 môžete bez námahy prechádzať z hip-hopu na house, z rocku na EDM alebo z akýchkoľvek iných štýlov, ktoré chcete hrať. Vďaka novej funkcii Merge FX neexistujú žiadne obmedzenia. Pomocou jednoduchého ovládania jedného gombíka môžete vytvoriť dramatické zostavenie hudby a zvýšiť ju na crescendo. Potom, keď ste pripravení, stlačte gombík a spustite vražedný pokles pomocou voliteľnej pútavej vzorky. Toto všetko môžete urobiť v ktorejkoľvek chvíli v skladbe - nemusíte vedieť, kedy má prísť refrén alebo break - potom môžete na druhom decku kliknúť na play a pustiť ďalšiu skladbu, ktorá môže byť z iného žánru s úplne iným BPM, ktorý by sa za bežných okolností ťažko zapracoval do vašej zostavy.

DDJ-FLX6 je vyrobený tak, aby vám pomohol pracovať energicky a intuitívne. Plnohodnotné otočné kolieska obsahujú zobrazenie polohy stopy, aby ste mohli inštinktívne manipulovať s hudbou a keď ich použijete s niektorými z nových funkcií DDJ-FLX6, môžete to poriadne okoreniť. Môžete napríklad znieť ako profesionálny bitkársky DJ, keď pomocou úplne novej funkcie Jog Cutter vytvoríte rôzne úhľadné zvuky poškriabania jednoduchým pohybom ovládacieho kolieska dozadu a dopredu. Nemusíte vedieť, ako škrabať, a nemusíte sa ani dotýkať crossfaderu. A s funkciou Sample Scratch, ktorá je novo predstavená v softvéri rekordbox, môžete brať zvuky, ktoré ste priradili sampleru, a načítať ich na decky. To znamená, že môžete poškriabať svoje vzorky a dokonca ich použiť s programom Jog Cutter. Pamätajte, že máte na výber štyri kanály, takže môžete prehrávať skladby na balíčkoch 1 a 2 a potom začať škrabať ukážky na 3 a 4.

Všimli ste si, že DDJ-FLX6 má nový vzhľad? Je to prvá konzola Pioneer DJ uvedená v novom tmavo šedom matnom prevedení a jej jog jogy majú jedinečný dizajn, ktorý dopĺňa estetiku.

Ak chcete používať DDJ-FLX6 so softvérom rekordbox, stiahnite si najnovšiu verziu softvéru. Ak chcete jednotku používať so Serato DJ Pro, stiahnite si najnovšiu verziu softvéru a na odblokovanie týchto funkcií použite poukážky dodávané v balíkoch FX Pack a Pitch 'n Time DJ Expansion Pack.

Úplne nový Merge FX: Dynamicky prepínajte z jednej stopy na druhú pomocou jedinej akcie

Dodajte svojim súpravám drámu a pomocou tejto úplne novej funkcie ľahko kombinujte rôzne štýly hudby. Bez ohľadu na to, aký je BPM alebo kľúč nasledujúcej stopy, môžete kedykoľvek vytvoriť vzrušujúci prechod. Jednoducho stlačte gombík, aby ste zapojili efekt, potom ním otáčajte tak rýchlo alebo pomaly, ako chcete, aby sa začalo zvyšovať napätie v hudbe. V závislosti od vzoru efektu, ktorý ste si vybrali, sa výška stopy môže začať šplhať, zatiaľ čo vzorka bubienka sa spúšťa v kratších intervaloch, kým nebudete pripravení pustiť ďalšiu skladbu. Po opätovnom stlačení gombíka sa efekt uvoľní - a ak ste v nastaveniach vybrali jeden, vystrelí ďalšia ukážka, ktorá ukončí stopu, takže môžete jednoducho stlačiť tlačidlo play na druhom decku a predstaviť ďalšiu skladbu alebo žáner hudby .

Na výber máte osem prednastavení vzorov Merge FX (štyri, ak používate Serato DJ Pro) a môžete použiť svoje vlastné sample. Ak dídžejujete so softvérom rekordbox, zistíte, že všetko je prispôsobiteľné. Vyberte si zo 41 typov efektov v štyroch kategóriách, ktoré tvoria jeden Merge FX (Build FX, Build Sample, Release FX a Drop Sample) a ich kombináciou vytvorte viac ako 9 000 rôznych vzorov. Môžete uložiť osem vlastných vzorov a pomocou tlačidla FX Select na jednotke ich vyvolať, kedykoľvek chcete vykonať jedinečný mix.

Jog Cutter: Vytvárajte profesionálne znejúce efekty stierania jednou rukou

Zapnite funkciu Jog Cutter a pri pohybe ovládacieho kolieska sa na poslednú Hot Cue alebo pozíciu prehrávania, ktorú ste na danom decku použili, použije profesionálny stierací efekt. Existuje 10 rôznych vzorov škrabancov a môžete ich prepínať jednoduchým posúvaním polohy prehrávacej hlavy zobrazenej na displeji ovládacieho kolieska tak, aby smerovala k uhlu škrabanca, ktorý chcete použiť. Keď zdvihnete ruku, skladba bude pokračovať v hraní ako obvykle z pozície Hot Cue.

DDJ-FLX6

Vlastnosti

Počet kanálov
4
Software
Rekordbox
Software
Serato
Typ
Kontrolér
Mikrofónne vstupy
2

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

 
 
 

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii