• Novinka

RELOOP Buddy

182,50 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 18 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 18 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 9,00 €.

DJ kontrolér

Množstvo
Na objednávku

Buddy je kompaktný dvojkanálový DJ kontrolér od Reloop vhodný pre začínajúcich i pokročilejších DJ, na štúdiové session, alebo live performance. Kontrolér môžete pripojiť k PC, laptopu, tabletu či smartphonu s iOS alebo Androidom. Buddy je kompatibilný s väčšinou DJ aplikácií a softvérov na trhu. Disponuje intuitívnym ovládacím panelom s podsvietenými padmi, dotykovými FX fadery a výkonnými Jog wheelami. Novinkou je režim Neural Mix pre izoláciu rytmov, nástrojov a vokálu vami zvolenej piesne. Ďalšími funkciami sú napr .: Looper, sampler, Slicer, hot cue, touch FX a ďalšie.

Buddy tiež ponúka flexibilnú konektivitu, navyše pracuje v Plug & Play režimu, preto nemusíte inštalovať žiadne systémové ovládače. Nájdete tu USB porty pre PC a iOS zariadenia, pre detailné monitoring potom využijete slúchadlový výstup a stereo RCA výstup pre odpočúvacie monitory. Zadná časť kontroléru obsahuje integrovaný držiak pre pripojený tabliet, alebo smartphone.

Technické info:

Farba: Čierna

Kompatibilita: Windows 7, 8.1, 10 ->; Mac OS X 10.11, 10.12, 10.13 ->; Android; iOS

Typ: DJ kontrolér so zvukovou kartou

Šírka: 325 mm Hĺbka: 220 mm Výška: 48 mm

Hmotnosť: 1,04 kg

Obsah balenia: Kontrolér, software, USB kábel

Vstupy: N/A

Výstupy: 2x RCA, Headphones Jack 3,5 mm TRS

Software: N/A

USB: Ano

Integrovaná zvuková karta: Ne

buddy

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii