• Novinka

RELOOP Ready

232,50 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 23 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 23 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 11,50 €.

DJ kontrolér

Množstvo
Na objednávku

Tak ľahký, ako výkonný, tak kompaktný ako všestranný - Reloop Ready vyvažuje prvotriednu funkčnosť v praktickom dizajne pre DJs, aby mohli hrať na najvyššej úrovni a zároveň maximalizovať prenosnosť a minimalizovať priestor. Jeho pôsobivá sada funkcií obsahuje vyhradené ovládacie prvky pre navigáciu po skladbe, slučky, efekty, filtre, ekvalizéry, hlasitosť, sekciu Cue, Key Lock, synchronizáciu, Key Sync a omnoho viac...

Vysoko responzívne Jog Wheely možno použiť na Pitch Bend, Scratchovanie a rýchle vyhľadávanie v rámci stopy. 16 veľkých RGB padov umožňuje prístup k 9 rôznym režimom padov: Hot Cue, Auto Loop, Manual Loop, Sampler, Pitch Play Scratch Bank, Loop Roll a Beat Grid. S toľkými funkciami zabalenými do takého zjednodušeného ovládača, Reloop Ready prekonáva svoju váhovú triedu ako špičkové riešenie pre domácich, mobilných a cestujúcich DJov.

ZAPOJTE SA A HRAJTE DOMA ALEBO NA CESTE

S ohľadom na špecifické potreby dnešných DJov bola Reloop Ready vyvinutá svetovými umelcami a vyvinutá v úzkom partnerstve s vedúcimi predstaviteľmi odvetvia Serato pre čo najhladšie pripojenie a integráciu softvéru ihneď po vybalení z krabice. Či už ste hobby DJ, pokročilý DJ alebo cestujúci profesionál, Reloop Ready poskytuje komplexné riešenie, ktoré dáva DJom všetky nástroje, ktoré potrebujú na hranie kedykoľvek a kdekoľvek.

PODPORA

Pre ešte väčšiu všestrannosť je Reloop Ready kompatibilný aj s aplikáciami Algoriddim djay Pro pre iOS a iPadOS a dokáže ovládať smartfóny, tablety alebo počítače. Ďalej, keď je v režime iOS, môže byť Reloop Ready napájaný pomocou bežného USB zdroja alebo powerbanky.

ŠPECIFIKÁCIE:

- Rozlíšenie zvukovej karty: 24 bit / 48 kHz

- Frekvenčná odozva: 20 Hz - 20 kHz

- Pomer signálu k šumu: 95 dB (USB)

- Celkové harmonické skreslenie: <0,1%

- Master Out: RCA

- Výstup pre slúchadlá: 3,5 mm konektor

- Napájanie: DC-5V> 2A USB-B

- Spotreba energie Pripojenie iOS: DC-5V / 2A USB-B

- Spotreba energie Pripojenie k počítaču: DC-5V / 500mA USB-B

- Rozmery: 325 mm x 48 mm x 220 mm

- Hmotnosť: 1,14 kg

- Systémové požiadavky: macOS Catalina 10.15 / macOS Mojave 10.14 / Windows 10 1280 x 720/4 GB RAM / voľný port USB 2.0 / 5 GB voľného miesta 10 / procesor i3, i5, i7, i9 1,07 GHz

ready

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii