• Novinka

Komplete Kontrol M32

99,17 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 9 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 9 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 4,50 €.

Prenosný, kompaktný a cenovo dostupný 32-klávesový "mikro" keyboard kontroler navrhnutý špeciálne pre spoluprácu s virtuálnymi nástrojmi a efektami KOMPLETE.

Množstvo
Na objednávku

Prenosný kompaktný keyboard kontroler pre širokú škálu nástrojov a efektov od Native Instruments a NKS partnerov. Hrajte na najlepšej klaviatúre vo svojej triede, inšpirujte sa "Smart Play" funkciami a vlastnosťami a s rukami neustále na keyboarde (prvom "mikro" kontrolery od NI), nechajte vašej kreativite voľný priestor.

Vlastnosti:

Mikro keyboard kontroler s 32 dynamickými klávesami pre ovládanie vašich virtuálnych nástrojov a efektov

Cenovo dostupný vstup do sveta Native Instruments

Synth-action, originál NI klaviatúra

Informačný OLED displej

Osem dotykovo citlivých otočných kontrolerov

Dva "touch strip" pásiky pre intuitívne ovládanie

4 priame tlačidlá pre "jednoručné" prehľadávanie zvukov a orientáciu v projekte

Prehľadávanie presetov na základe tagov pomocou KOMPLETE KONTROL softvéru: Zvuky nájdete rýchlo a hneď ich počujete cez "preview"

"Smart Play": Buďte neustále v tónine - s viac ako 100 stupnicami a módmi hráte akordy a arpeggia jednou klávesou alebo namapujete akúkoľvek stupnicu len na biele klávesy

Napamované ovládanie KOMPLETE nástrojov a efektov, plus stovky Native Kontrol Standard (NKS) pluginov od svetových výrobcov cez KOMPLETE KONTROL softvéru

Rozšírte svoju knižnicu slučkami a samplami zo Sounds.com

Plná VSTi a VST FX podpora

Výborná integrácia s MASCHINE softvérom

Intuitívne ovládanie Logic Pro X, GarageBand a Ableton Live. Cubase a Nuendo integrácia príde s najbližším updatom KOMPLETE KONTROL softvéru.

TRS pedal vstup, nastaviteľný ako sustain

USB 2.0 - napájanie cez USB

Použiteľný ako štandardný MIDI kontroler

Obsahuje KOMPLETE START kolekciu nástrojov a efektov, KOMPLETE KONTROL softvér, MASCHINE Essentials (vrátane MASCHINE Factory Selection 1,6GB knižnicu samplov, one shot zvukov, slučiek a nástrojov) plus Ableton Live 10 Lite

Softvér:

Zaregistrujte hardvérna NI stránke a stiahnite si KOMPLETE KONTROL software, KOMPLETE START kolekciu nástrojov a efektov, MASCHINE Essentials plus Ableton Live 10 Lite zadarmo.

Obsahuje:

MONARK – ikonický mono syntezátor

REAKTOR PRISM – polyfonický syntezátor

SCARBEE MARK I – elektrické piano

KOMPLETE KONTROL software

MASCHINE ESSENTIALS

KOMPLETE START – Produkčný balík od Native Instruments

Ableton Live 10 Lite

Komplete Kontrol M32

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii