• Novinka

Korg nanoKEY Studio

115,83 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 11 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 11 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 5,50 €.

Kompaktný 25 klávesový MIDI kontrolér. 8 Trigger padov, X-Y Touchpad, Bluetooth.

Množstvo
Na objednávku

Nový nanoKEY Studio má klaviatúru, knoby, pady a dotykovú plochu, s ktorými môžete okamžite premeniť svoju inšpiráciu na zvuk. Prevádzka je na batérie a môžno ho bezdrôtovo pripojiť k iPhone/iPadu, alebo Mac/Windows. Je to kompaktný mobilný MIDI keyboard, s ktorým sa dá ľahko cestovať, čo umožňuje jednoduché použitie kdekoľvek, kedykoľvek.

Krokové nahrávanie tak jednoduché ako písanie. Klaviatúra s 25 podsvietenými klávesmi.

Aj keď nie ste práve najskúsenejší klávesista, 25 dynamických kláves umožní jednoduché krokové nahrávanie. Funkcia Scale Guide podsvietením naznačí, ktoré klávesy sú vhodné v danej stupnici, čo zjednoduší hranie. Je to skutočne šikovná klaviatúra s množstvom hracích módov, ako je funkcia Easy Scale, s ktorou môžete vytvárať hudobné frázy v akejkoľvek tónine.

Viac slobody k tvorbe hudby, cez USB alebo bezdrôtovo.

nanoKEY Studio môžete pripojiť nielen cez USB, ale aj bezdrôtovo. Možno ho ľahko prepojiť s hudobnými aplikáciami pre iPad / iPhone ako sú KORG Gadget a Apple GarageBand, alebo s produkčným software na Mac / Windows. Oslobodený od otravných káblov, môžete si svoje zariadenia zorganizovať oveľa efektívnejšie. Vďaka dôkladnému vyladeniu si môžete užívať nízku latenciu a vysokú stabilitu.

Kompaktný dizajn umožňuje umiestnenie kdekoľvek.

nanoKEY Studio je ľahký a menší ako list papiera, môžete ho dať do tašky a vziať kamkoľvek. Jednoduchý, štýlový a uhladený dizajn má podsvietenie krásnymi bielymi LEDkami, ktoré vás pri každodennom používaní neunaví. Moderný dizajn nanoKEY Studio je ideálny na použitie s vašim laptopom, tabletom alebo smartfónom.

Dokonalé hudobné štúdio s vašim iPad/iPohone a nanoKEY Studio.

Kombinácia nanoKEY Studio s KORG Gadget je skvelá kombinácia pre mobilnú produkciu. S nanoKEY Studio, ktorý podporuje bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth MIDI, sa váš iPhone ihneď premení na hudobný produkčný nástroj. Vo vašej izbe, v kaviarni, na cestách alebo vonku sa môžete ponoriť do hudby s minimálnymi požiadavkami na čas a priestor.

Osem dynamických padov, s ktorými môžete hrať akordy, alebo programovať bice.

Osem dynamicky citlivých padov zachytí každú dynamickú nuansu vašej hry na bicie. V režime hrania akordov funkcia Chord Scale automaticky priradí najvhodnejšie akordy pre vybraný tón a stupnicu, takže vaša skladba nadobudne formu úžasnou rýchlosťou. Tiež môžete pady priradiť k spúšťaniu audio klipov. Tieto pady nie sú obmedzené hudobným žánrom; umožňujú všestranné použitie pri hudobnej produkcii.

Touch pad prevzatý zo série KAOSS umožňuje ovládanie softvérových syntetizérov jedným prstom.

Môžete použiť jeden prst na ovládanie softvérového syntetizéra tak ako na Kaossilatore, alebo ovládať plug-in efekt tým istým spôsobom ako Kaoss Pade. nanoKEY Studio je vybavený arpegiatorom s rytmickými patternami, takže môžete vytvárať postupnosť nových fráz jednoduchým dotykom na pad.

Osem priraditeľných knobov na ovládanie DAW a plug-inov.

Osem knobov umožňuje všestranné ovládanie softvérových syntetizérov, plug-in efektov a DAW mixéru.

Bohatá ponuka výkonného hudobného softvéru zadarmo.

Séria nano Studio prichádza s úžasným balíkom výkonného mobilného a počítačového hudobného softvéru, ktorý zahŕňa aplikácie pre iPad/iPhone, špeciálne vydanie KORG Gadget a KORG Legacy Collection M1 Le, ktorá obsahuje plug-in verziu klasických nástrojov KORG. Ak máte nanoKEY Studio, nemusíte kupovať žiaden ďalší softvér.

Zvuky a funkcie aplikácií pre iPad/iPhone môžu byť rozšírené ich pripojením k zariadeniu série nano Studio.

Aplikácie pre iPad/iPhone:

KORG Gadget Le pre iOS (hudobné produkčné štúdio DAW)

KORG Module Le pre iPad (piano/klávesový zvukový modul)

KORG Module Le pre iPhone (piano/klávesový zvukový modul)

Softvér pre Mac/Windows:

KORG Legacy Collection - M1 Le (syntetizérový zvukový modul) so špeciálnou možnosťou upgradu na KORG Legacy Collection - Special Bundle

UVI Digital Synsations (syntetizérový zvukový modul)

AAS Ultra Analog Session (syntetizérový zvukový modul)

AAS Strum Acoustic Session (zvukový modul akustickej gitary)

AAS Lounge Lizard Session (zvukový modul elektrického piana)

Propellerhead Reason Limited (DAW hudobný produkčný softvér)

Ableton Live 50 $ zľavový kupón (DAW hudobný produkčný softvér)

Podrobnosti a download KORG Software Bundle nájdte na www.korg.com/bundle

Prispôsobenie pomocou softvéru KORG KONTROL Editor.

Použitím softvéru KORG KONTROL Editor môžete voľne prispôsobiť nastavenia nanoKEY Studio. Je možné nastaviť rýchlostné krivky klaviatúry a určiť MIDI správy, ktoré sú priradené padom a knobom, aby tak presne vyhovovali vašim potrebám.

KRNANOKST

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii