ALLEN & HEATH XONE:DB4

1 633,33 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 163 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 163 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 81,50 €.

Profesionálny DJ mixpult s integrovaným zvukovým rozhraním a komplexnou efektovou jednotkou

Množstvo
Na objednávku

XONE:DB4 je profesionálny digitálny DJ mixážny pult s štvorjadrovým efektovým procesorom vychádzajúcim z konzoly pre živé ozvučenie iLive. Efektové algoritmy sú upravené pre efektívnejšiu analýzu BPM signálu a pre lepšiu kontrolu nad audio spektrom. Množstvo efektov v DB4 bolo špeciálne navrhnutých pre DJ použitie. Všetky loopy a efekty sú automaticky synchronizované k tempu skladieb pre jednoduchšie vytváranie groovov a efektov bez problematickej latencie a horšej kvality, ktoré sú známe z použitia počítača a softwaru. Vďaka vstupnému matrixu, možno akýkoľvek zdroj audio signálu priradiť ktorémukoľvek kanálu. To umožní spracovanie jedného vstupného signálu na niekoľkých kanáloch za pomoci rôznych efektov alebo možno využiť interný sampler a nahrať nejednu hudobnú frázu pre neskoršie využitie. XONE:DB4 ponúka rozsiahle možnosti manipulácie s audio signálom, vďaka veľké knižnici upraviteľných efektov. Možno ho teda využiť i ako výkonnú efektovú jednotku pre vašu produkciu. Rozhranie USB 2.0 umožňuje mixpult využiť ako 16-kanálovú zvukovú kartu.

Štvorjadrová efektová jednotka: umožňuje využiť pre každý kanál svoju vlastnú efektovú banku a detekčný systém BPM, ktorý automaticky upraví parametre časovo závislých efektov slučiek tempa hudobného materiálu. V knižnici efektov nájdeme 5 efektov štúdiovej kvality, ktoré sú optimalizované pre DJské použitie: delay, reverb, modulator, rezonátor a skreslenie. Každý efekt má banku variácií vybraného efekta, v ktorej možno meniť parametre a pomer wet/dry. K úprave parametrov efektov slúžia otočné enkodéry v hlavnej časti mixu.

Looper: Každý kanál má vstavaný looper s možnosťou výberu dĺžky slučky od 1/16 taktov do 4 taktov. DB4 vždy nahrá celú maximálnu dĺžku t.j. 4 takty pre možnosť expanzie dĺžky slučky.

Filtre: DB4 je vybavený systémom duálnych filtrov známých zo série XONE.

Výber vstupov: Každý kanál má možnosť vybrať akýkoľvek dostupný stereo audio signál. Vyberať možno z analógového vstupu 1-4 (voliteľne Phono na kanáloch 2-3), digitálny vstup 1-4 prípadne USB audio vstupy 1-4.

EQ / Filter: Každý kanál má 3-pásmový ekvalizér, ktorý možno nastaviť ako štandardný asymetrický (+6/-25dB), Izolátor (+6/OFF, 24dB/Okt.) alebo HP/LP filter s laditeľnou rezonanciou. Kolieska potenciometrov EQ sú LED podsvietené a každý typ EQ má svoju vlastnú farbu, pre jednoduchšie rozpoznanie zvoleného typu.

Mikrofónový/linkový vstup: Mikrofónový(XLR)/linkový(RCA) vstup má 2-pásmový EQ, ovládaní zisku, odposluch a ovládanie výstupnej úrovne. Pre pridanie efektov, možno vstupy smerovať do kanálu 1.

Integrovaná zvuková karta: Multikanálová zvuková karta ponúka kvalitu 24-bit/96kHz, rozhranie USB2.0 a umožňuje záznam/prehrávanie 4 stereo sendov a 4 stereo returnov.

USB: umožňuje uloženie nastavenia mixu na USB Flash disk pre prenositeľnosť či zálohovanie parametrov ako je mód LED zobrazenia úrovne signálu, rozsah BPM, schéma smerovania USB audio kanálov, intezita podsvietenia atp.

MIDI: Vďaka funkcii MIDI-Shift, možno mix využiť ako MIDI kontrolér bez nutnosti prenastavenia mixu či zásahu do sekcie efektov/slučiek. Všetky ovládacie prvky(mimo úrovne mikrofónov a slúchadiel) vysielajú MIDI dáta.

Výstupný patchbay: Výstupy Booth (slúžia pre odposluchové monitory), Record (nahrávanie) a slúchadlá majú možnosť výberu vstupu s nastavením úrovne. Na hlavnom výstupe Booth možno nastaviť fázu a úroveň.

Displej: je vysoko kontrastný OLED displej čisto viditeľný i za priameho slnečného svetla, ktorý zobrazuje vybraný efekt na každom kanály, analyzované BPM, prípadne rozsiahle menu nastavenia mixu.

Vlastnosti

4-kanálový digitálny DJ mixážny pult

4-jadrová efektová DSP jednotka s individuálnou BPM detekciou na kanál

4x Looper (dĺžka slučky 1/16 taktu – 4 takty)

USB 2.0 zvuková karta (24-bit/96kHz), 4x stereo USB audio vstup/výstup

3-pásmové korekcie na kanál s tromi módmi (EQ, ISO, HP/LP filter)

Duálne analógové filtre XONE

4x RCA stereo linkové vstupy (2x voliteľne phono)

4x SPDIF vstup (RCA)

4x vstup USB audio

Mikrofónový (XLR)/linkový (RCA) vstup

Stereo výstupy: hlavný XLR, monitor TRS, record RCA/SPDIF

4x výstup pre ovládanie štartu externých zariadení (napr. CD prehrávače)

Nastaviteľná krivka kanálových faderov a crossfaderu

Vstup pre USB Flash disk (pre prenos nastavení mixu)

Univerzálny interný zdroj

Rozmery 320x358x88(mm)

Hmotnosť 5,1 kg

XONE:DB4

Vlastnosti

Počet kanálov
4
Mikrofónne vstupy
1
Zvuková karta
Áno
Line vstupy
4
Gramofónové vstupy
2
Master výstupy
1
Booth výstup
1
LAN
Nie
Efektor
Áno

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii