Traktor Audio 2 MKII

65,83 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 6 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 6 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 3,00 €.

Najmenši USB Audio prevodník špecálne navrhnutý pre DJ-ov za bezkonkurenčnú cenu TERAZ S TRAKTOR PRO 2 v cene. 2 analógové stereo výstupy, 24bit/96kHz.

Množstvo
Na objednávku

Tento externý prevodník ponúka 2 stereo výstupy s vynikajúcou kvalitou zvuku, ktorá je dosiahnutá vďaka použitému špičkovému AD / DA prevodníku Cirrus Logic ®. Ovládače s ultra nízkou latenciou, vysoká výstupná úroveň hlasitosti - až 9,7 dBu na oboch kanáloch a ultra-široký frekvenčný rozsah dáva Audio 2 DJ profesionálny kredit. Nekompromisná kvalita a čistota zvuku odhalí každý detail vašej hudby.

 AUDIO 2 DJ sa pripojí k počítaču cez USB kábel. Dva (3,5 mm jack) výstupné kanály môžu byť použité ako stereo výstup na externý mix alebo ako hlavný výstup a slúchadlový monitoing pre použitie DJ mixovacie softvéru. Vďaka priloženým káblompripojíte Audio 2 Dj na akýkoľvek systém veľmi jednoducho. Všetko čo potrebujete je AUDIO 2 DJ a laptop.

Pohľad na prednú stranu s výstupmi a zadnú stranu s USB konektorom.
2 stereo analógové výstupy

USB 3.0 rozhranie (momentálne podporovaný štandard pre Windows 7/8 je iba USB 2.0)

profesionálna kvalita - 24bit/96kHz

Ultra široký frekvenčný rozsah

Vysoká úroveň výstupnej hlasitosti

2 LED indikátory (1 pre každý stereo kanál)

Nepotrebuje externé napájanie

Ultra nízka latencia cez ASIO, CoreAudio, Direct Sound, WASAPI drivery..

Traktor Audio 2 MKII

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii