• Novinka

M-Audio Oxygen Pro 61

189,17 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 18 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 18 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 9,00 €.

Midi klávesy

Množstvo
Na objednávku

Značka M-Audio, synonymum pre inovatívne technológie hudobnej produkcie, predstavila zbrusu nový rad klávesových kontrolérov, Oxygen Pro. Tieto nové klávesové kontroléry sú určené hudobným producentom po celom svete, ktorí chcú profesionálne funkcie, maximálnu kontrolu nad svojimi virtuálnymi nástrojmi a možnosť dokonale presného hrania na zábavnom a ľahko ovládateľnom kontroléra. Kontroléry M-Audio Oxygen Pro sú špičkové nástroje pre živé hranie aj pre potreby štúdia, vďaka ktorým sa budete môcť sústrediť výhradne na svoju hudobnú tvorbu - nie na zložité programovanie. Celý rad Oxygen Pro, dostupný vo verziách 25, 49, 61 a Mini, je napájaný prostredníctvom USB a disponuje OLED displejom, technológiami Smart Chord a Smart Scale, funkciou automatického mapovanie, integrovaným arpeggiatorom a funkciou opakovania tónu, čo sú v dnešnej produkcii modernej hudby zásadné prvky a funkcie. Oxygen Pro 25, 49 a 61 majú 16 dynamicky citlivých kláves s RGB podsvietením, deväť priraditeľných faderov (okrem verzie Pro 25), osem priraditeľných kontrolérov, 5pinový MIDI výstup, vysoko citlivú a jemnú klaviatúru, ktorá poskytuje maximálne možnosti ovládania softvér. Oxygen Pre Mini potom disponuje ôsmimi performance pady, štyrmi kontroléry a štyrmi fadery v celkovo kompaktnejšom prevedení. Rad Oxygen Pro, vychádzajúc z tradične inovatívnych postupov a hrateľnosti produktov značky M-Audio, sa automaticky mapuje s populárnymi DAW, ako sú napríklad MPC Beats, Pro Tools, Ableton Live, Logic Pro, Studio One, a Steinberg Cubase. Rad Oxygen sa tiež automaticky mapuje s pribalenými virtuálnymi nástrojmi Air Music Tech (Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33, Xpand! 2), takže umelci môžu ľahko, a prakticky ihneď pretaviť svoju kreativitu na reálne výsledky. Funkcia Smart Chord umožní užívateľovi hrať celé akordy stlačením jedinej klávesy, a Smart Scale ponúka nastavenie klaviatúry na prehrávanie iba tónov zvolenej stupnice. Vďaka tomu budete môcť hrať vo zvolenej stupnici bez rizika, že zahráte "nesprávne" tóny. Nové kontroléry M-Audio Oxygen Pro otvárajú úplne nový svet možností vyjadrenia a kreativity, a práca s nimi je celkovo plynulejšie. Súčasťou je tiež obsiahly balík programov, takže či už ste štúdiový hráč, producent, hudobník orientovaný skôr na živé hranie či skladateľ, máte tu k dispozícii kompletnú sadu nástrojov pre plnohodnotnú produkciu.

USB/MIDI kontrolér, 61 kláves, 16 padov, 9 faderov. K aktuálnej ponuke M-Audio kontrolérov pribudli štyri nové: Oxygen Pro 25, 49, 61 a Mini – s novým inteligentným ovládaním, funkciou automatického mapovania a integrovaným arpeggiatorom. Veľký balík SW obsahu je k dispozíci na stiahnutie: MPC Beats, Ableton Lite Lite, Pro Tools first a dalšie. 61-klávesový USB MIDI kontolér s funkciou Smart Control a automapovaním. 16 RGB podsvietených, priraditeľných, dynamicky citlivých padov s funkciou Note Repeat pre produkciu rytmov, spúšťane klipov a sekvencií a kopou ďalších možností. 8 priraditeľných knobov pre ovládanie virtuálnych nástrojov, mix plug-inov a ovládanie DAW. Tlačítka Preset a DAW pre automatické mapovanie ovládacích prvkov DAW & parametrov pluginov. Režim Smart Chord umožňujúci hranie nastaviteľných akordov a harmónií jedinou klávesou. Režim Smart Scale eliminuje tóny, ktoré nepatria do zvolenej stupnice, čo zjednodušuje tvorbu a hranie. Arpeggiator s ovládaním Type, Octave, Gate a Swing. Ergonomicky navrhnuté kolečka pre ovládanie výšky tónu a modulácie + ¼palcový vstup pro sustain pedál. USB-MIDI zapojenie a 5pinový MIDI výstup pre ovládanie externého MIDI vybavenia. Intuitívne usporiadanie s OLED obrazovkou pre možnosť rychlej editácie parametrov. Súčásťou je aj software MIDI editor a kompletný balíček pre software-ovú produkciu hudby. Obsahuje DAW: MPC Beats, Ableton Live Lite, Pro Tools First. Súčasťou sú virtuálne nástroje: Hybrid 3, Velvet, Mini Grand, VAcuum, Boom, DB-33 a balíčky samplov MPC expansions: MPC Beats Producer Kits, F9 Intruments Beatsm, LANIAKEA Sounds, MSX Audio, ADSR, MVP Urbam Roulette, Cr2 Deep House Beats.

M-Audio
OXYGENPRO61

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii