Pioneer Dj TSP-16

857,50 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 85 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 85 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 42,50 €.

Profesionálny sampler s analógovými filtrami od Dave Smith a Pro DJ Link.

Množstvo
Na objednávku

 

TORAIZ SP-16 sampler s analógovými filtrami od Dave Smith a Pro DJ Linkom bol vyvinutý pre loopovanie a pridávanie samplov priamo počas vášho vystúpenia.

 

Vezmite kreativitu do svojich rúk a posuňte ju na vyššiu úroveň. Sampler pôsobí na prvý pohľad veľmi intuitívne. S dotykovým displejom, 16 stopovým mixom, analógovými filtrami od Dave Smith Instruments a Prophet-6 synthom môžete počas svojho setu vytvárať plnohodnotné sekvencie trackov bez použitia počítača.

 

S týmto univerzálnym samplerom môžete využívať zvuky priamo z neho, ako aj načítať si vlastné sample z USB kľúča. V prípade, že ste pripojený linkom k CDJ NXS a NXS2, tak sa vám hneď synchronizuje s master deckom.

 

Spoluprácou s Dave Smith Instruments dosiahli obe spoločnosti množstvo funkcií vhodných pre live vystúpenie. Real Time procesing umožňuje manipulovanie so zvukmi využitím funkcií time stretch, pitch bend a amp envelope.

 

7-palcový plne farebný dotykový displej prináša obrovskú kreativitu a využitie vašej fantázie na 100%. Parametre ovládate 6-timi otočnými knobmi pod displejom a samotný sampler obsahuje 2GB samplov od výrobcov zvukov Loopmasters.

 

Vytvorte 256 patteronov s použitím 16 krokového sekvenceru

Používajte zvuky v sekvenceri na vytvorenie vlastných 16 krokových slučiek. Plnefarebný displej umožňuje farebné označenie jednotlivých stôp, čo zjednodušuje prehľad pri vašom vystúpení.

 

7-palcový plnefarebný dotykový displej s detailným zobrazením samplov

Veľký dotykový displej poskytuje všetky informácie, ktoré potrebujete pri vystúpení. Rýchle vyhľadávanie a načítavanie samplov uľahčuje prácu so zvukmi, ktoré vidíte detailne zobrazené na displeji.

 

Plnefarebné pady s funkciou Velocity Mode.

Výkonné pady totožne s padmi použitými v kontroleroch Pionner DJ dávajú celému produktu praktické ovládanie a ohromné možnosti. Načítajte si 16 zvukov a zoradte si ich podľa seba presne tak, ako to robíte vo svojom DAW systéme. Velocity Mode padov umožňuje zmenu hlasitosti na základe toho, ako silno stlačíte jednotlivé pady.

 

8GB flash pamäť a real-time processing pre non-stop produkovanie.

Súčasťou TORAIZ SP-16 je polyfonický synth s možnosťou hrania až 16 instrumentov naraz. 8GB pamäť umožňuje prácu so zvukmi bez obmedzení aj napriek tomu, že ide o stand alone zariadenie, pri ktorom nepotrebujete počítač.

 

Analógové filtre od Dave Smith Instruments a Prophet-6 synth

Pioneer DJ vytvoril za spolupráci s Dave Smith Instruments unikátny produkt, ktorý poskytuje analógové filtre legendárneho synthu Prophet-6.

 

Pro DJ link zaručuje, že sa vždy trafíte presne do beatu

Pripojte TORAIZ SP-16 k CDJ alebo XDJ použitím Pro DJ link a využívajte synchronizáciu podobne, ako pri mixovaní. Sampler sa automaticky zosynchronizuje s master deckom a vaše loopy budú dokonale sediet priamo počas live vystúpenia. Sampler má tiež MIDI clock, takže po pripojení iného zariadenia sa tiež zosynchronizuje s aktuálnym BPM.

 

Špecifikácie:

Vstupy: Phone x 2

Výstupy: Phone x 8, headphones

Ostatné porty: USB, LAN, MIDI

Roznery: 436.5 x 261.2 x 74.3 mm

Hmotnosť: 3.2 kg

TSP-16

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

 
 
 

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii