• Nové

Wolfmix W1 Mk2

665,83 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 160 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 160 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 80,00 €.

Výkonný standalone DMX ovládač

Množstvo
Skladom

Wolfmix W1 je výkonný standalone DMX ovládač osvetlenia - určený na vytváranie svetelných show za chodu bez počítača.

Súbor nástrojov s modulmi FX, synchronizáciou hudby a až 4 univerzami DMX - zabalený v robustnom hardvéri s výkonným procesorom. Vyberte si z 1000 svietidiel z knižnice, alebo si vytvorte vlastné priamo v kontroléri. Či už ide o živé vystúpenie, diskotéku, klub alebo show - Wolfmix to všetko pokryje. Wolfmix bol navrhnutý s ohľadom na účinkujúceho, s 37 farebnými silikónovými padmi a 4,3" dotykovým displejom, ktorý poskytuje priamy prístup k najdôležitejším FX a funkciám.

COLOR FX
Zmiešajte až 16 farieb do efektu Rainbow, Sparkle alebo Light Fever. Wolfmix aplikuje efekty na farebné kanály svetla vrátane: RGB, Amber, White, UV alebo CMY. Pre svetlá bez miešania farieb je možné efekty aplikovať na pevné farebné koliesko.
MOVE FX
Vytvárajte pohyblivé vzory na skeneroch a pohyblivých hlavách. Modul Move FX obsahuje Pan, Tilt, Circle a zametací Magic Carpet. Roztiahnite svetelné lúče a posuňte stredový bod vzoru, aby ste ho mohli smerovať nahor k oblohe, alebo dole na stage.
BEAM FX
Pomocou modulu Beam FX je možné vytvárať efekty stmievania - chase, vĺn a tlkotu srdca. Efekty sa aplikujú na farebné kanály, alebo pri svetlách bez miešania farieb – stmievač, alebo kanály uzávierky. Vytvorte si vlastné vzory pomocou Step Sequencer.
wolfmixw1mk2

Špeciálne kódy

https://www.youtube.com/watch?v=Cg1QswxaCRg
 
 
 

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii