• Nové

Wolfmix W1 Mk2 + Hardcase UDG

665,83 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 66 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 66 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 33,00 €.

Výkonný standalone DMX ovládač + Hardcase

Množstvo
Skladom

Wolfmix W1 je výkonný standalone DMX ovládač osvetlenia - určený na vytváranie svetelných show za chodu bez počítača.

Súbor nástrojov s modulmi FX - Color, Move, Beam; synchronizáciou hudby a až 4 univerzami DMX (2048 kanálov) - zabalený v robustnom hardvéri s výkonným procesorom. Viac ako 3500+ zariadení v knižnici, alebo si vytvorte vlastné priamo v kontroléri (prípadne na Cloud Portáli pre detailnejšiu personalitu so zadaním všetkých potrebných parametrov). Či už ide o živé vystúpenie, diskotéku, club alebo show - Wolfmix to hravo zvládne! Wolfmix bol navrhnutý s ohľadom vyhovieť potrebám účinkujúceho, s 37 farebnými silikónovými padmi a 4,3" dotykovým displejom, ktorý poskytuje priamy prístup k najdôležitejším FX a funkciám.

COLOR FX
Zmiešajte až 16 farieb do efektu Rainbow, Sparkle alebo Light Fever. Wolfmix aplikuje efekty na farebné kanály svetla vrátane škál: RGB, Amber, White, UV alebo CMY. Pre svetlá bez miešania farieb je možné efekty aplikovať na pevný farebný kotúč.
MOVE FX
Vytvárajte sofistikované pohyby na skeneroch a otočných hlavách. Modul Move FX obsahuje Pan, Tilt, Circle a Magic Carpet. Roztiahnite svetelné lúče s funkciou FAN a posuňte stredový bod vzoru, aby ste ho mohli smerovať nahor, alebo dole na stage.
BEAM FX
Pomocou modulu Beam FX je možné vytvárať efekty stmievania - chase, vĺn a tlkotu srdca. Efekty sa aplikujú na farebné kanály, alebo pri svetlách bez miešania farieb na Dimmer, alebo Shutter kanál. Vytvorte si vlastný preset pomocou Step Sequencer.

Wolfmix naviac ponúka funkciu WLINK. Prepojte 2 ovládače Wolfmix s 5pin-5pin WLINK káblom a oba budú fungovať synchrónne. To umožňuje ovládať až 8 group vedľa seba, alebo duálne ovládanie svetelného parku - z miesta DJa a druhý Wolfmix napríklad z poza barového pultu. WLINK vyžaduje zakúpenie doplnkov pomocou aplikácie WTOOLS.

 

Z množstva funkcií Wolfmix v neposlednom rade ponúka možnosť vymodelovania si 3D vizuálu svojej scény vďaka čomu si vytvorte svoj projekt v reálnom čase pomocou aplikácie Easy View 2 bez potreby akéhokoľvek vstupného rozhrania DMX.

Technické info:

  • Housing: ABS plast s nástrekom práškovej ocele
  • Display: 4.3" farebný TFT s tónovaným sklom
  • Kapacitný dotyk
  • Audio: Všesmerový elektrétový mikrofón
  • 3.5 mm Jack line-in
  • DMX pripojenie: 2x 3pin DMX OUT XLR, 1x 5pin DMX OUT XLR and 1x 5pin DMX IN/OUT XLR pripojenie s WLINK
  • USB-A pre pripojenie k MIDI kontroléru alebo USB pamäť
  • USB-B connector - USB 3.0
  • Rozmery (W x D x H): 195 x 220 x 62 mm
  • Váha: 1070 g
wolfmixw1mk2

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii