Pioneer Dj HDJ-CX

115,83 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 11 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 11 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 5,50 €.

DJ slúchadlá

Množstvo
Na objednávku

HDJ-CX sú novým modelom profesionálnych DJ slúchadiel dizajnu On-Ear, ktoré sú také ľahké, že by ste zabudli, že ich máte nasadené. Špeciálne navrhnuté pre absolútny komfort a vyladené tak, aby poskytovali pevný zvuk so širokým rozsahom pre mixovanie a monitorovanie hudby v akomkoľvek prostredí.

Ľahký a flexibilný dizajn, ktorý môžete pohodlne nosiť celé hodiny

Dokonca aj pri tých najdlhších setoch sa budete v slúchadlách HDJ-CX cítiť pohodlne, od prvého mixu až po ten posledný. Okrem toho, že sú neuveriteľne ľahké – vážia len 136 g bez kábla – sú ergonomicky navrhnuté tak, aby minimalizovali akýkoľvek stres pre vašu hlavu, krk alebo ramená. Rozloženie hmotnosti hlavového mosta a náušníkov, ako aj hrúbka vankúša hlavového mosta boli starostlivo prispôsobené pre optimálne vyváženie. Priemer drôtu vo vnútri priložených káblov bol zmenšený a pozícia špirály na špirálovej verzii bola posunutá bližšie k zástrčke, ktorá sa pripája k vášmu mixu. A čo viac, čelenka z nehrdzavejúcej ocele má štruktúru podobnú rebríku pre mimoriadnu flexibilitu a odolnosť proti stresu, takže si môžete ľahko nájsť, ako sa vám dokonale hodí.

Pevný, široký rozsah zvuku a vynikajúca izolácia pre presné monitorovanie v akomkoľvek prostredí

Slúchadlá HDJ-CX boli navrhnuté od nuly s úplne novou budiacou jednotkou a špeciálnym vyladením, aby poskytovali krištáľovo čistý zvuk. Nová membrána z kompozitnej fólie PEEK-PU-PEEK1 poskytuje pevný zvuk a frekvenčnú odozvu 5 Hz až 30 kHz. To znamená, že budete jasne počuť kopáky, malé bubny a hi-hats pre presné monitorovanie a mixovanie v akomkoľvek prostredí. Budiace jednotky φ35 mm dosahujú vstupný výkon až 2 000 mW – maximum, ktoré umožňuje dizajn pevného magnetického obvodu – ale zároveň minimalizujú skreslenie, a to aj pri vysokej hlasitosti. Ba čo viac, basreflexové komory v krytoch ešte viac zlepšujú nízkofrekvenčnú odozvu, zatiaľ čo zvukové izolátory vytvárajú vyššiu úroveň zvukovej izolácie, takže budete počuť plný basový zvuk spolu s každou nuansou v hudbe. Slúchadlá Pioneer DJ sú podrobené aj prísnemu šokovému testu americkej vojenskej normy MIL-STD-810H.

Vysoko robustná konštrukcia

Nenechajte sa zmiasť ľahkým pocitom týchto slúchadiel – sú odolné a vyrobené tak, aby vydržali. Všetky komponenty sú extra pevné, vrátane oceľového jadra čelenky. Vyrobené tak, aby odolali nástrahám neustáleho používania na cestách, prešli náročnými testami, ktorým sú podrobené iné profesionálne slúchadlá Pioneer DJ, ako aj prísnym šokovým testom americkej vojenskej normy MIL-STD-810H.

Vymeniteľné káble a príslušenstvo

Nastavte si slúchadlá tak, ako sa vám páči, výberom z 2 dodávaných káblov – rovný alebo špirálový. Aby ste svoj 1⁄4” adaptér nikdy nestratili, pripevnite držiak adaptéra úhľadne na kábel, aby ste ho mali vždy po ruke. Súčasťou balenia je aj pár náhradných náušníkov a môžete očakávať, že sa vám časom budú hodiť, pretože tieto slúchadlá by vám mali dlho slúžiť.

hdj-cx

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii