• Novinka

Korg microKEY2-37

57,50 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 5 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 5 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 2,50 €.

USB/MIDI kontroler. 37 mini kláves, Pitch Bend, Modulation, 2xUSB, hudobný software.

Množstvo
Na objednávku

Kompaktná MIDI klávesnica s 37 mini klávesmi s dynamikou. MicroKey poskytuje programovateľné kolieska pitch bend a modulation a tlačidlá Up / Down pre zmenu oktáv. Klávesnica je kompatibilná s PC a Mac bez potreby inštalácie ovládačov, pomocou adaptéru, ktorý nie je súčasťou balenia, je možné prepojiť ju aj s mobilnými zariadeniami Apple. Klávesnica je napájaná priamo z USB výstupu. Možnosť pripojenia sustain pedálu. Súčasťou balenia je USB kábel. Rozmery: 565 x 139 x 54 mm. Hmotnosť: 1 kg. Čierne farebné vyhotovenie.

Zjednodušené ovládanie

Spomedzi všetkých tých nekonečných možností, konfigurácií a volieb, ktoré ponúka moderná technológia, nakoniec to najjednoduchšie riešenie je to najlepšie. Jednoduchý priamočiary dizajn, kompaktná veľkosť a ľahká pripojiteľnosť urobila prvú generáciu microKEY bestsellerom. Naša druhá generácia radu microKEY si ponecháva tieto atribúty a pridáva podporu iPad a iPhone*, plus jack pre damper pedál pre lepšiu hrateľnosť. Tiež sme pridali 49-klávesový model pre hráčov, ktorí potrebujú trochu viac klávesov pri zachovaní kompaktného formátu. Celkovo sa séria microKEY vyvinula tak, aby sa stala ešte vhodnejšou a mnohostrannejšou, čo z nej robí ideálnu voľbu ako pre začínajúcich, tak aj pre pokročilých hráčov. Či už tvoríte v štúdiu alebo na cestách, microKEY vám dá presne to, čo potrebujete - a nič čo nechcete. * Cez Apple Lightning - USB adaptér, predáva sa samostatne.

KORG
KRMICRK237

Špeciálne kódy

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii