ALLEN & HEATH XONE:96

1 366,67 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 136 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 136 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 68,00 €.

Analógový mixážny pult pre DJs, 32 bit 96 kHz zvukové rozhranie, Xone: VCF filtre

Množstvo
Na objednávku

Allen&Heath – Xone:96

Xone: 96 je ultimativním nástrojom pre DJs, producentov a ďalších umelcov, ktorí neustále posúvajú a prepájajú hranice medzi produkciou a performance. Xone: 96 je postavený na rovnakých analógových obvodoch ako jeho slávny predchodca Xone: 92, novo však prichádza do hry tiež špičkové digitálne zvukové rozhranie.

"Xone: 96 je defacto Xone: 92 mkII." Nadšene vysvetľuje David Morbey, senior product manager firmy Allen & Heath.

"Vybavili sme nový mixpult takmer všetkým, čo sme od dlhoročných užívateľov" devadesátdvojky "počuli. Základom je samozrejme detailný a veľký zvuk typický pre celú Xone sériu a prepracovaný štvorpásmový ekvalizér podporený Xone: VCF filtre, novo obohatené o harmonickú distorzii CRUNCH.

Novým prvkom sú dve 32 bitové zvukovej karty (24 kanálov, 96 kHz), v cene zariadenia je tiež licencie pre DVS softvér Traktor Scratch.

Teraz môžete pripojiť úplne všetko, čo ste do tradičného mixážneho pultu pre DJs nemali možnosť pripojiť, tzn. od notebooku po gramofóny, pedálovej efekty, syntetizátory a bicie automaty.

Xone: 96 sa vyznačuje dôverným rozmiestnením ovládacích prvkov a pomáha používateľom dosiahnuť individuálneho zvukového prejavu.

Nájdete tu 2 Auxy pre externé efektové jednotky, 4 stereo vstupy s štvorpásmovým ekvalizérom, 2 stereo vstupy s novým trojpásmovým parametrickým ekvalizérom, 2 stereo return a oddelený master insert pre Compressor a ďalšie Outboard.

Unikátnym prvkom je tiež druhý, úplne nezávislý odposluchový systém pre slúchadlá, ktorý je spoločne s dvojitým zvukovým rozhraním veľmi praktickým nástrojom pre hladké striedanie DJs počas back-to-back setov. Booth výstup je novo vybavený trojpásmovým ekvalizérom a je tak možné prispôsobiť klubový odposluchový systém osobným zvukovým preferenciám. Umelci s komplexným, viackanálovým hybridným setupom ocenia jednoduché pripojenie svojho notebooku iba pomocou jedného USB kábla.

Samozrejmosťou je priemyselná kvalita spracovania, na ktorú sa môžete s kľudom spoľahnúť.

vlastnosti:

Legendárny analógový Xone obvod.

Rozloženie vstupných kanálov 6 + 2

Dvojitá 32Bit / 96kHz 24kanálová zvuková karta

Certifikovaný pre Traktor scratch

Dual Xone VCF filtre s harmonickou distorzií

Štvorpásmový Xone ekvalizér

Dva nezávislé slúchadlové výstupy

innoFADER Cross Fader

XONE:96

Vlastnosti

Počet kanálov
4
Software
Traktor
Mikrofónne vstupy
2
Zvuková karta
Áno
Line vstupy
4
Gramofónové vstupy
4
Master výstupy
2
Booth výstup
1
LAN
Áno
Efektor
Nie

Špeciálne kódy

Môže sa ti páčiť

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii