Pioneer Dj XDJ-RX3

1 749,17 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 174 beatcoinov. Váš nákupný košík má momentálne 174 beatcoinov , ktoré môžu byť prevedené na poukážku v hodnote 87,00 €.

2-kanálový all-in-one DJ system

Množstvo
Skladom

XDJ-RX3 sa môže pochváliť flexibilitou a praktickosťou a zároveň obsahuje množstvo funkcií, ktoré pochádzajú priamo z klubového multiprehrávača CDJ-3000 a mixpultu DJM-900NXS2. S úplne novým 10,1-palcovým dotykovým displejom môžete inštinktívne prechádzať playlisty, mixovať skladby a aplikovať efekty. Rafinovaný dizajn XDJ-RX3 vnáša do vášho setupu profesionálny vzhľad.

10,1-palcový dotykový displej s novým rozhraním

Dotyková obrazovka s uhlopriečkou 10,1 palca je vôbec najväčšia na all-in-one systéme Pioneer DJ. Vyznačuje sa vysokým rozlíšením, takže všetko uvidíte jasne v perfektnej kvalite. Navyše, svieži dizajn GUI a množstvo nových funkcií znamenajú, že si užijete jednoduchšiu navigáciu pre rýchle prehliadanie a presné mixovanie. Môžete sa napríklad dotknúť ktorejkoľvek zo zoskupených ikon na ľavej strane obrazovky a okamžite zobraziť relevantné informácie pre každú skladbu. Release FX Stlačením Performance Pads v režime

Release FX

môžete okamžite zmeniť energiu vášho mixu, či už chcete pridať energiu časti skladby alebo vytvoriť build up pred prechodom na inú skladbu na druhom decku. Vyberte si z 8 typov efektov: Vinyl Brake (Short/Long), Backspin (Short/Long), Echo Out, Build Up, Mute a Ducking.

Color On Jog Display

Získajte vizuálny prehľad s informáciami o prehrávanej skladbe LCD obrazovka v strede každého jogu ukazuje polohu v skladbe. Schopnosť otáčania jogu bola výrazne vylepšená v porovnaní s modelom XDJ-RX2 a pomocou ovládača Feeling Adjust môžete „hmotnosť“ každého otočného pohybu nastaviť tak, ako chcete podobne, ako to je aj u vlajkovej lodi CDJ-3000.

Viac Beat FX a Sound Color FX

XDJ-RX3 obsahuje všetky efekty z XDJ-RX2, plus ďalších 6 Beat FX a 2 dodatočné Sound Color FX. Takže môžete hrať s celým radom efektov z DJM-900NXS2: 14 Beat FX vrátane Ping Pong, Filter, Phaser, Slip Roll, Vinyl Brake a Helix; a 6 Sound Color FX vrátane Space a Crush.

Špecifikácie

Podporované hudobné formáty: MP3, AAC, WAV, AIFF, FLAC

Systémové nastavenia: FAT16, FAT32, HFS+

Kompatibilný software: rekordbox, Serato DJ Pro – čoskoro v roku 2022

Rozmery: 728.1 mm x 469.5 mm x 118.4 mm

Hmotnosť: 9.3 kg

Frekvenčný rozsah: 20 – 20000 Hz

Sampling Rate: 44.1 kHz A/D, D/A

Prevodník: 24 bit

Skreslenie < 0.003 % (USB)

Napájanie: AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz

Počet kanálov: 2

Sound Color FX, Space, Dub Echo, Sweep, Noise, Crush, Filter

Beat FX: Delay, Echo, Ping Pong, Spiral, Reverb, Trans, Filter, Flanger, Phaser, Pitch, Slip Roll, Roll, Vinyl Brake, Helix Mikrofón XLR / 1/4-inch Jack Combo

Ekvalizér: 2-pásmový

Konektivita

Vstupy: 2 LINE (RCA) 2 PHONO (RCA) 2 MIC (XLR & 1/4 inch TRS Jack) 3.5 mm stereo mini jack x 1 (unbalanced input) 1 AUX (RCA) USB 2 USB A ports 1 USB B port Výstupy 1 MASTER (XLR) 1 MASTER (RCA) 1 BOOTH (1/4 inch TRS Jack) 1 PHONES (1/4 inch stereo phone Jack) 1 PHONES (3.5-mm stereo mini jack)

Obsah balenia: XDJ-RX3, Napájací kábel, USB kábel, Sprievodca Software license notice, Návod na použitie 

xdj-rx3

Vlastnosti

Počet kanálov
2
Software
Rekordbox
Typ
All in one

Špeciálne kódy

Nové
https://www.youtube.com/watch?v=sCD16CS8zck

Môže sa ti páčiť

 
 
 

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii